Cafe: Sandalye Ve Masa Zengin Mobilya'da % 20% Nakit İndirm

Bahçe Sandalyeleri

Bahçe Sandalyeleri

Bahçe Sandalye

Otantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Bahçe sandalye takımı ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. 

Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle bahçe mobilyaları kategorisinde kendinden en çok söz ettiren ve kullanım alanı bakımından çok yer kaplamayan bahçe sandalye modelleri, göz kamaştıran tasarımlarıyla bahçenize renk katacak ürünlerden biridir. 

En güzel bahçe sandalyeleri

Yenilenen sezonun kendinden söz ettiren bahçe mobilyaları ile sizlere destek verdiğimiz Zengin Mobilya firmamız farkıyla sunduğumuz Ege bahçe masa sandalye modelini inceleyerek bahçeniz için en doğru kararı verebilirsiniz. 

Göster:
Sırala:

Casablanca Şezlong

Casablanca ŞezlongÜrünümüz Fırınlanmış Gürgen Ağacından imal edilmiş olup, dış mekan kullanımına uygun olarak boya ve cila işlemlerinden geçirilmiştir. Kullanılan boya ve cila piyasadaki en kaliteli g..

Katlanabilir Acropol Ahşap Sandalye

Katlanabilir Acropol Ahşap SandalyeÜrünümüz Fırınlanmış Gürgen Ağacından imal edilmiş olup, dış mekan kullanımına uygun olarak boya ve cila işlemlerinden geçirilmiştir. Kullanılan boya ve cila su bazl..

Madrid Katlanabilir Ahşap Sandalye

Madrid Katlanabilir Ahşap SandalyeÜrünümüz Fırınlanmış Gürgen Ağacından imal edilmiş olup, dış mekan kullanımına uygun olarak boya ve cila işlemlerinden geçirilmiştir. Kullanılan boya ve cila su bazlı..