Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Bahçe Sandalyeleri

Bahçe Sandalyeleri

Bahçe Sandalye

Otantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Bahçe sandalye takımı ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. 

Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle bahçe mobilyaları kategorisinde kendinden en çok söz ettiren ve kullanım alanı bakımından çok yer kaplamayan bahçe sandalye modelleri, göz kamaştıran tasarımlarıyla bahçenize renk katacak ürünlerden biridir. 

En güzel bahçe sandalyeleri

Yenilenen sezonun kendinden söz ettiren bahçe mobilyaları ile sizlere destek verdiğimiz Zengin Mobilya firmamız farkıyla sunduğumuz Ege bahçe masa sandalye modelini inceleyerek bahçeniz için en doğru kararı verebilirsiniz. 

Göster:
Sırala:

Ada Balkon Seti Beyaz

Ada Balkon Sandalye seti                                                  &..

Ahşap Oturma Grubu - Paris

Tüm ürünlerimiz birinci sınıf kalite ve işçiliğe sahiptir. Sizler de yeni bir görünüme sahip olmak için kullanabilir, eşsiz bir görüntü sunabilirsiniz...

Buzludja Ahşap Bahçe Masası

Ürün Açıklaması:    Ürünümüz Fırınlanmış Gürgen Ağacından imal edilmiş olup, dış mekan kullanımına uygun olarak su bazlı boya ve  su bazlı cila işlemlerinden geçirilmiştir. Ku..

Casablanca Şezlong

Casablanca ŞezlongÜrünümüz Fırınlanmış Gürgen Ağacından imal edilmiş olup, dış mekan kullanımına uygun olarak boya ve cila işlemlerinden geçirilmiştir. Kullanılan boya ve cila piyasadaki en kaliteli g..

Katlanabilir Acropol Ahşap Sandalye

Katlanabilir Acropol Ahşap SandalyeÜrünümüz Fırınlanmış Gürgen Ağacından imal edilmiş olup, dış mekan kullanımına uygun olarak boya ve cila işlemlerinden geçirilmiştir. Kullanılan boya ve cila su bazl..

Katlanır Metal Sandalye

Katlanır Metal SandalyeÜRÜN ÖZELLIKLERI:Metal kısımları paslanmaya karşı galvaniz kaplıdır.Galvaniz kaplama üzerine stattik fırın boya uygunlamıştır.Metal kısımlar istenilen renge boyanır.Ürün ayaklar..

Madrid Katlanabilir Ahşap Sandalye

Madrid Katlanabilir Ahşap SandalyeÜrünümüz Fırınlanmış Gürgen Ağacından imal edilmiş olup, dış mekan kullanımına uygun olarak boya ve cila işlemlerinden geçirilmiştir. Kullanılan boya ve cila su bazlı..

Metal Thonet Çapraz Bar Sandalyesi

Metal Thonet Çapraz Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan, Metal Tonet Bar Sandalye Fiyatları Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış meka..

Venüs Oturma Grubu

Ürün Adı :  Ahşap Oturma Grubu - Venüs BeyazAhşap Oturma Grubu Alırken :  Lütfen Ürün Ağırlığına ve Kullanılan Ağaç Tipine Özellikle Dikkat Ediniz. Yeterince Kalın Olmayan Ahşap Ma..