Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

BERJERLER

BERJERLER

Cafe Berjerleri

Zengin Mobilya, üst kalitede Cafe berjerleri oturma gurupları  çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. zengin mobilya’nın sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, her ürünün kalite, estetik, konfor ve fonksiyon üstünlüklerini hissedeceksiniz. Her mekana uyum sağlayan ürün seçenekleriyle farkı keşfedip konforu yaşayacaksınız


Mekanınıza Faklılık Katın..

Son zamanlarda ahşap üzerine kaplama yapılarak oluşturulan cafe berjerleri günümüzde neredeyse tüm cafe ve bar işletmelerinde kullanılmaktadır. Kullanımı gayet rahat olan bu koltuklar müşterilerin rahatlığı bakımından oldukça uygun olanlar arasında yer almaktadır. Plastik sandalye ya da daha farklı malzemeden oluşturulan malzemeleri cafeye koyduğunuzda hem görünüm bakımından hem de rahatlık bakımından müşterileri rahatsız etmektedir. Müşterilerin rahatını düşünmek ve onları işletmenize bağlı tutmak istiyorsanız ilk önce masa ve koltukların rahat ve şık olabilmesinden başlayabilirsiniz. Çünkü müşteriler yedikleri içtikleri kadar mekanın lüks ve modern görünmesini de istemektedirler.


Cafe berjerlerinde trend modeller zengin mobilya'da

Kafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek cafe berjerleri modelleri, en güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır.

Görünümü ve oturuşu ile rahatlığı sunan cafe berjerleri kullanılan alanlara hoş bir görünüm ve farklı bir tarz sunmaktadır.

Göster:
Sırala:

Arna Cafe Berjer

Arna Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Arna Cafe Berjerile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyerek or..

Avva Cafe Berjer

Avva Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Avva Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyerek o..

Beşim Kafes Cafe Berjer

Beşim Kafes Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Beşim Kafes Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini..

Bombella Cafe Berjer

Bombella Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Bombella Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini incel..

Gold Cafe Berjer

Gold Cafe BerjerZengin Mobilya, üst kalitede Gold cafe berjerleri oturma gurupları  çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle..

Goldaş Cafe Berjer

Goldaş Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Goldaş Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyer..

Hades Cafe Berjer

Hades Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Hades Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyerek..

Kent Cafe Berjer

Kent Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Kent Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyerek o..

King Cafe Berjer

King Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan King Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyerek o..

Leila Cafe Berjer

Leila Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Leila Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyerek..

Mars Cafe Berjer

Mars Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Mars Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyerek o..

Orly Cafe Berjer

Orly Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Orly Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyerek o..

Pass Başlıklı Cafe Berjer

Pass Başlıklı Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Pass Başlıklı Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modelle..

Pass Cafe Berjer

Pass Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Pass  Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini inceley..

Rana Cafe Berjer

Rana Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Rana Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyerek o..

Reuben Cafe Koltukları

Reuben Cafe KoltuklarıEstetik bir görünüm, tasarımda yenilik ve daha fazlasını bir arada görmek isteyenlere sunduğumuz ahşap sandalye modelleri arasında kendinden söz ettiren reuben saldaye, beklediği..

Royal Cafe Berjer

Royal Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Royal Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyerek..

Sultan Cafe Berjer

Sultan Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Sultan Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini ince..

Sultan Dilimli Cafe Berjer

Sultan Dilimli Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Sultan Dilimli Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye ..

Sultan Pitone Berjer

Sultan Pitone BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Sultan Pitone Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini incel..

Ülker Cafe Berjer

Ülker Cafe BerjerFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Ülker Cafe Berjer ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz.Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sandalye modellerini inceleyerek..