İndirim: Tel sandalye modellerinede Zengin Mobilya'da % 20% Nakit İndirm

BERJERLER

BERJERLER

Cafe Berjerleri

Zengin Mobilya, üst kalitede Cafe berjerleri oturma gurupları  çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. zengin mobilya’nın sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, her ürünün kalite, estetik, konfor ve fonksiyon üstünlüklerini hissedeceksiniz. Her mekana uyum sağlayan ürün seçenekleriyle farkı keşfedip konforu yaşayacaksınız


Mekanınıza Faklılık Katın..

Son zamanlarda ahşap üzerine kaplama yapılarak oluşturulan cafe berjerleri günümüzde neredeyse tüm cafe ve bar işletmelerinde kullanılmaktadır. Kullanımı gayet rahat olan bu koltuklar müşterilerin rahatlığı bakımından oldukça uygun olanlar arasında yer almaktadır. Plastik sandalye ya da daha farklı malzemeden oluşturulan malzemeleri cafeye koyduğunuzda hem görünüm bakımından hem de rahatlık bakımından müşterileri rahatsız etmektedir. Müşterilerin rahatını düşünmek ve onları işletmenize bağlı tutmak istiyorsanız ilk önce masa ve koltukların rahat ve şık olabilmesinden başlayabilirsiniz. Çünkü müşteriler yedikleri içtikleri kadar mekanın lüks ve modern görünmesini de istemektedirler.


Cafe berjerlerinde trend modeller zengin mobilya'da

Kafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek cafe berjerleri modelleri, en güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır.

Görünümü ve oturuşu ile rahatlığı sunan cafe berjerleri kullanılan alanlara hoş bir görünüm ve farklı bir tarz sunmaktadır.

Göster:
Sırala:

Antik Deri Midi Berjer

Antik Deri Midi Berjer..

649,00TL Vergiler Hariç: 550,00TL

Gold Cafe Berjer

Gold Cafe BerjerZengin Mobilya, üst kalitede Gold cafe berjerleri oturma gurupları  çözümleri y..

1.593,00TL Vergiler Hariç: 1.350,00TL

Reuben Cafe Koltukları

Reuben Cafe KoltuklarıEstetik bir görünüm, tasarımda yenilik ve daha fazlasını bir arada görmek iste..

649,00TL Vergiler Hariç: 550,00TL