İndirim: Tel sandalye modellerinede Zengin Mobilya'da % 20% Nakit İndirm

Alüminyum Döküm Masa Ayakları

Alüminyum Döküm Masa Ayakları

Alüminyum Döküm Masa Ayakları

Farklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Alüminyum döküm masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran alüminyum masa ayakları, birçok alanda kullanıma uygun modellerden biridir. 

Mutfak, oda içi, ofis ve cafelerde  barlarda dış mekanlarda kullanımı uygun ayak modelleri arasında yer alan döküm ayak,alüminyum enjeksiyon kalıplarında imal edilmektedir.42,5 cm. çap genişlik, ve 72 cm. yüksekliği ile son derece şık bir duruş sağlayan masa ayağımız ile ortama şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.


Alüminyum Döküm Masa Ayak Modellerii 

Dekorasyon trendleri arasında kendinden söz ettiren özellikleri ile her alanda kullanılabilen alüminyum döküm masa ayakları  modeli, sizin de hoşunuza gidecek.Göster:
Sırala:

Aslan Alüminyum Döküm Çiftli Damla Masa Ayakları

Aslan Alüminyum Döküm Çiftli Damla Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan aslan alüminyum döküm çiftli damla masa ayakları çizilmeye karş..

Aslan Alüminyum Döküm Çiftli Masa Ayakları

Aslan Alüminyum Döküm Çiftli Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan aslan alüminyum döküm çiftli masa ayakları çizilmeye karşı oldukça da..

Aslan Alüminyum Döküm Masa Ayakları

Aslan Alüminyum Döküm Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan aslan alüminyum döküm masa ayakları çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Fa..

Damla Alüminyum Masa Ayakları

Damla Alüminyum Döküm Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Damla alüminyum masa ayakları çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Farklı r..

Klasik Alüminyum Çiftli Döküm Masa Ayakları

Klasik Alüminyum Çiftli Döküm Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan klasik alüminyum çiftli döküm masa ayakları çizilmeye karşı oldukça ..

Klasik Alüminyum Döküm Masa Ayakları

Klasik Alüminyum Döküm Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan klasik alüminyum masa ayakları çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Farklı..

Kral Alüminyum Çiftli Masa Ayakları

Kral Alüminyum Çiftli Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan kral alüminyum çiftli  masa ayakları çizilmeye karşı oldukça dayanıklıd..

Kral Alüminyum Masa Ayakları

Kral Alüminyum Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan kral alüminyum masa ayakları çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Farklı renkleri,..

Romeo Alüminyum Döküm Masa Ayakları

Romeo Alüminyum Döküm Masa AyaklarıOrtamları güzelleştiren mobilyalardır. Zevkleri, tatları aynı zamanda içinize heyecanı oluşturanda ortamlara verilen süslerdir. Bu süslerden biri de masa ayaklarıdır..

Yonca Çiftli Alüminyum Masa Ayakları

Yonca Çiftli Alüminyum Masa Ayakları p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica; color: #454545} Firmamızın Bünyesinde enjeksiyon makinalarında üretilen masa ayakl..