Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Döküm Masa Ayakları

Döküm Masa Ayakları

Döküm Masa Ayakları

Farklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan döküm masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran masa ayakları, birçok alanda kullanıma uygun modellerden biridir. 
Mutfak, oda içi, ofis ve bürolarda kullanımı uygun döküm masa ayakları modelleri arasında yer alan aslan döküm ayak, 1. sınıf pik dökümden imal edilmektedir.  42,5 cm. genişlik, 42,5 cm. derinlik ve 72 cm. yüksekliği ile son derece şık bir duruş sağlayan masa ayak ile ortama şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Döküm Masa Ayak Modelleri

Dekorasyon trendleri arasında kendinden söz ettiren özellikleri ile her alanda kullanılabilen döküm masa ayak modeli, sizin de hoşunuza gidecek.
Aslan döküm masa  ayak üçlü döküm ayak ikili çiftli döküm masa ayakları bombeli döküm masa ayakları lale desenli döküm masa ayakları 
Göster:
Sırala:

Benekli Döküm Masa Ayakları

Benekli Döküm Masa AyaklarıFirmamız bünyesinde üretilmiş olan benekli döküm masa ayakları çeşitli renkleri ile iş yerinize sıcaklık katmaktadır. Müşterileriniz için oldukça şık bir görünüm ve rahatlığ..

177,00TL Vergiler Hariç: 150,00TL

Döküm Masa Ayakları

Döküm Masa AyaklarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan siyah boyalı döküm masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran cafe dökü..

141,60TL Vergiler Hariç: 120,00TL

Dörtlü Bistro Döküm Masa Ayakları

Dörtlü Bistro Döküm Masa AyaklarıFirmamız bünyesinde üretilmiş olan dörtlü bistro döküm masa ayakları çeşitli renkleri ile iş yerinize sıcaklık katmaktadır. Müşterileriniz için oldukça şık bir görünüm..

212,40TL Vergiler Hariç: 180,00TL

Dörtlü Döküm Masa Ayakları

Dörtlü Döküm Masa AyaklarıHerhangi bir masa etrafında eşiniz dostunuz ile muhabbet ederken ve yahut iş toplantılarda rahat bir şekilde oturamadığınız zaman muhabbete veya konuşulanlara odaklanamadığın..

175,00TL Vergiler Hariç: 175,00TL

Gül Döküm Masa Ayakları

Gül Döküm Masa AyaklarıFirmamız bünyesinde üretilmiş olan gül döküm masa ayakları çeşitli renkleri ile iş yerinize sıcaklık katmaktadır. Müşterileriniz için oldukça şık bir görünüm ve rahatlığı aynı a..

177,00TL Vergiler Hariç: 150,00TL

İkili Döküm Masa Ayakları

İkili Döküm Masa AyaklarıFirmamız bünyesinde üretilmiş olan İkili döküm masa ayakları çeşitli renkleri ile iş yerinize sıcaklık katmaktadır. Müşterileriniz için oldukça şık bir görünüm ve rahatlığı ay..

236,00TL Vergiler Hariç: 200,00TL

Kademeli Kare Döküm Masa Ayakları

Kademeli Kare Döküm Masa AyaklarıFirmamız bünyesinde üretilmiş olan kademeli kare döküm masa ayakları çeşitli renkleri ile iş yerinize sıcaklık katmaktadır. Müşterileriniz için oldukça şık bir görünüm..

129,80TL Vergiler Hariç: 110,00TL

PARİS

Paris Kule Masa Ayakları..

413,00TL Vergiler Hariç: 350,00TL

Üçlü Döküm Masa Ayakları

Üçlü Döküm Masa AyaklarıFirmamız bünyesinde üretilmiş olan üçlü döküm masa ayakları çeşitli renkleri ile iş yerinize sıcaklık katmaktadır. Müşterileriniz için oldukça şık bir görünüm ve rahatlığı aynı..

141,60TL Vergiler Hariç: 120,00TL

Üçlü İnce Döküm Masa Ayakları

Üçlü İnce Döküm Masa AyaklarıFirmamız bünyesinde üretilmiş olan üçlü ince döküm masa ayakları çeşitli renkleri ile iş yerinize sıcaklık katmaktadır. Müşterileriniz için oldukça şık bir görünüm ve raha..

135,70TL Vergiler Hariç: 115,00TL