Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Paslanmaz Masa Ayakları

Paslanmaz Masa Ayakları

Paslanmaz Cafe  Masa Ayakları

Farklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Paslanmaz cafe masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran cafe masa ayakları, birçok alanda kullanıma uygun modellerden biridir. 

Mutfak, oda içi, ofis ve cafelerde  barlarda dış mekanlarda kullanımı uygun ayak modelleri arasında yer alan paslanmaz masa ayakları,304 ve 430 kalite imal edilmektedir.40 cm. çap genişlik, ve 72 cm. yüksekliği ile son derece şık bir duruş sağlayan masa ayağımız ile ortama şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.


Paslanmaz Cafe  Masa Ayak Modelleri

Dekorasyon trendleri arasında kendinden söz ettiren özellikleri ile her alanda kullanılabilen paslanmaz cafe masa ayakları  modeli, sizin de hoşunuza gidecek.

Paslanmaz Cafe Masa Ayakları

Farklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan paslanmaz cafe masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran cafe masa ayakları, birçok alanda kullanıma uygun modellerden biridir. 

Mutfak, oda içi, ofis ve cafelerde  barlarda dış mekanlarda kullanımı uygun ayak modelleri arasında yer alan paslanmaz cafe masa ayakları 430 kalite imal edilmektedir.4o cm. çap genişlik, ve 72 cm. yüksekliği ile son derece şık bir duruş sağlayan masa ayağımız ile ortama şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.


Paslanmaz Cafe Masa Ayak Modelleri 

Dekorasyon trendleri arasında kendinden söz ettiren özellikleri ile her alanda kullanılabilen paslanmaz cafe  masa ayakları modeli, sizin de hoşunuza gidecek.

Göster:
Sırala:

Ahşap Gövdeli Kare Paslanmaz Cafe Masa Ayakları

Ahşap Gövdeli Kare Paslanmaz Cafe Masa AyaklarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Ahşap gövdeli kare paslanmaz cafe masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokus..

177,00TL Vergiler Hariç: 150,00TL

Ahşap Gövdeli Yuvarlak Paslanmaz Cafe Masa Ayakları

Ahşap Gövdeli Yuvarlak Paslanmaz Cafe Masa AyaklarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Ahşap gövdeli yuvarlak paslanmaz cafe masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkler..

177,00TL Vergiler Hariç: 150,00TL

Artı İkili Paslanmaz Cafe Masa Ayakları

Artı İkili Paslanmaz Cafe Masa AyaklarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Artı İkili paslanmaz cafe masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri i..

295,00TL Vergiler Hariç: 250,00TL

Artı Paslanmaz Cafe Masa Ayakları

Artı Paslanmaz Cafe Masa AyaklarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Artı paslanmaz cafe masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaş..

212,40TL Vergiler Hariç: 180,00TL

Çiftli Paslanmaz Cafe Masa Ayakları

Çiftli Paslanmaz Cafe Masa AyaklarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Çiftli paslanmaz cafe masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz k..

236,00TL Vergiler Hariç: 200,00TL

Paslanmaz İkili Cafe Masa Ayakları

Paslanmaz İkili Cafe  Masa AyaklarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Paslanmaz ikili cafe masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile g..

295,00TL Vergiler Hariç: 250,00TL

Paslanmaz Kademeli Cafe Masa Ayakları

Paslanmaz Kademeli Cafe  Masa AyaklarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Paslanmaz kademeli cafe masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri..

118,00TL Vergiler Hariç: 100,00TL

Paslanmaz Kare Cafe Masa Ayakları

Paslanmaz Kare Cafe  Masa AyaklarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Paslanmaz kare cafe masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz..

135,70TL Vergiler Hariç: 115,00TL

Paslanmaz Yuvarlak Cafe Masa Ayakları

Paslanmaz Yuvarlak Cafe Masa AyaklarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Paslanmaz yuvarlak cafe masa ayakları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile g..

135,70TL Vergiler Hariç: 115,00TL