Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Cafe Masaları

Cafe Masaları

Cafe Masaları

Farklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan ahşap cafe masaları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran cafe masaları, birçok alanda kullanıma uygun modellerden biridir. 

Mutfak, oda içi, ofis ve bürolarda kullanımı uygun ahşap masa modelleri arasında yer alan  doğal ahşap cafe masaları, ceviz meşe kayın ağacından imal edilmektedir. 70 cm. genişlik, 70cm. derinlik ve 74 cm. yüksekliği ile son derece şık bir duruş sağlayan sandalye ile ortama şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ahşap cafe masa modelleri 

Dekorasyon trendleri arasında kendinden söz ettiren özellikleri ile her alanda kullanılabilen ahşap cafe masa modeli, sizin de hoşunuza gidecek.

Cafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masası renk ve model olarak uygun seçilmesiyle bu dizayn uygun olarak gerçekleştirilir. Bizlerde bu konuda sizlere gerekli desteği vererek sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik ürün seçimlerinizi yapmanızı sağlamaktayız.


Cafe Masaları Kalite ve Fiyat

Cafelerde kullanılmakta olan cafe masaları ve birçok Masa modeli çok farklı kalitelerde üretilmektedir. Fiyatlar kaliteyle orantılı olduğundan bireyler bütçelerine göre kalite ve fiyat seçimi yapabilmektedir. Bizler bu konuda uygun kalitede olan malzemelerimizde uygun fiyatlar uygulaması yaparak sizlere yardımcı olmaktayız.


Bar ve Cafe İhtiyaçlarında En Önemlileri

Sizlerinde bildiği üzere cafe ve bar işletmelerinde mekânı güzel ve gösterişli gösteren ihtiyaçların arasında şüphesiz ki cafe masaları ve sandalyeler gelmektedir. Bu cafe masa ve sandalyeler ne kadar kaliteli ve düzenli olursa müşteriler kendini o kadar rahat hissedeceklerdir. Sandalyelerden ziyade Cafe Masalarının görsel şık olabilmesi müşteriler tarafından oldukça tercih edilen özellikler arasında yer almaktadır. Cafe ve bar ihtiyaçlarının en önemlilerinden olan bu ikili firmamız dahilinde temin edilebilmekle birlikte birçok renk ve model seçeneğine de sahiptir.


Göster:
Sırala:

Ahşap Cafe Masa Torna Ayaklı

Ahşap Cafe Masa Torna AyaklıGünümüzde cafe ve bar işletmeciliği son zamanlarda daha çok gerçekleştirilen işlemler arasına girmiştir. Hemen hemen her yerde birkaç metrede bir cafe tarzında işletmeler b..

Ahşap Cafe Masaları

Ahşap Cafe MasalarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan ahşap cafe masaları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran cafe masaları, bi..

Ahşap Masifpan Cafe Masaları

Ahşap Masifpan Cafe MasalarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan ahşap cafe masaları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran cafe mas..

Ahşap Metal Ayakli Cafe Masaları

Ahşap Metal Ayaklı Cafe MasalarıZengin Mobilya Sayesinde Mükemmel İç DizaynBizler zengin mobilya olarak mobilya sektöründe adımızı duyurmuş olan firmalar arasında yer almaktayız. Günümüzde mobilya sek..

Ahşap Tornalı Cafe Masaları

Ahşap Tornalı Cafe MasalarıGünümüzde cafe ve bar işletmeciliği son zamanlarda daha çok gerçekleştirilen işlemler arasına girmiştir. Hemen hemen her yerde birkaç metrede bir cafe tarzında işletmeler bu..

Aslan Alüminyum Masa

Aslan Alüminyum MasaAlüminyum masa tabla dış mekanlarınız için pas yapmaz çürümez bakım gerektirmez.Tüm Masa ayak modelleri ile tam uyumludur. Kolayca monte edilir...

Aslan Ayaklı Cafe Masaları

Aslan Ayaklı Cafe Masalarıİstediğiniz Özelliklerde Masa ve KoltukFirmamız dahilinde sizlerin ihtiyaçlarına en iyi karşılık verebilmek için özel tasarım ve üretimler gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin iste..

Cafe Masaları

Cafe MasalarıCafe masaları modelleri akılcı çözümlerle cafe tasarım dizayn ederken aynı bünyede birçok çözümü bir arada bulundurmak işlerinizi oldukça kolaylaştırabilir. Alanları genişleten, daha fazl..

Çapraz Ayakli Cafe Masaları

Çapraz Ayakli Cafe MasalarıSizlerinde bildiği üzere herkesin zevk ve renk seçimleri farklı olabilir. Her kişinin farklı zevkleri ve seçimlerine karşılık verebilmek için ürün çeşitliliklerimizi artırma..

Ceviz Kaplamalı Cafe Masaları

Ceviz Kaplamalı Cafe MasalarıModern tasarımlar ve zengin mobilya seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin projelerinde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Genellikle seri, demonte ve modüler olarak ta..

Ceviz Kütük Masa

Ceviz Kütük MasaCeviz Kütük Ağaç cafe masaları en çok tercihlerinden biri olan ağaç dogal masalarını geniş ürün yelpazemiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktan muttluluk duyarız. Kütük masif ağaç..

Ceviz Tablalı Cafe Masası

Ceviz Tablalı Cafe MasasıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan ceviz tablalı cafe masaları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran caf..

Doğal Kütük Cafe Masaları

Doğal Kütük Cafe MasalarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan doğal ahşap cafe masaları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran ceviz doğa..

Doğal Kütük Yuvarlak Cafe Masaları

Doğal Kütük Yuvarlak Cafe MasalarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan doğal yuvarlak ahşap cafe masaları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kam..

Döküm Ayaklı Cafe Masaları

Döküm Ayaklı Cafe MasalarıModern tasarımlar ve zengin mobilya seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin projelerinde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Genellikle seri, demonte ve modüler olarak tasar..

Firkete Ayakli Cafe Masaları

Firkete Ayakli  Cafe MasalarıSağlamlığıyla ve modern süreçlerde yaşam alanlarınızda çeşitlilik katacaktır, montaj, kurulum tek bir tornavida ile yapılır. Ustalık gerekmez. masalarınıza sehpa..

Gül Alüminyum Döküm Masa

Gül Alüminyum Döküm MasaDış Mekan tasarım oldukça önemlidir. Tasarım hem kullanım kolaylığı hem de maksimum verim için üzerinde oldukça çalıştığımız ve önem verdiğimiz bir basamaktır.  Tasarım ko..

Gül Alüminyum Masa 80X80

Alüminyum Döküm MasaGül Alüminyum Döküm Masa  Dış Mekan tasarım oldukça önemlidir. Tasarım hem kullanım kolaylığı hem de maksimum verim için üzerinde oldukça çalıştığımız ve önem verdiğimiz bir b..

İroko Dış Mekan Cafe Masaları

İroko Dış Mekan Cafe MasalarıCafe masalarında bahçe teras dış mekan işyeri ve kullanım alanlarında dış mekan iroko cafe masaları ey uygun fiyatlar ile zengin mobilyada..

Katlanır Metal Masa

Katlanır Metal MasaKatlanır Metal Masa özellikleri:Metal kısımlar elektro statik polyester toz boya ile farklı renklerde boyanmaktadır.Ürün ayaklarında plastik pabuç bulunmaktadır.Açılır kapanır mekan..

Konik Cafe Masası

Konik Cafe MasasıModern tasarımlar ve zengin mobilya seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin projelerinde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Genellikle seri, demonte ve modüler olarak tasarlanan kon..

Kütük Masa Tablaları

Kütük Masa Tablaları6cm kalınlığı ve  70x70 cm boyu ile tek parça bir masa olan Kütük Masa Tablaları , ahşabın en doğal görüntüsünü sergileyen bir masa çeşididir. 0 saf ceviz kestane ladin ağacın..

Ladin Doğal Kütük Masa

Ladin Doğal Kütük Masa6cm kalınlığı ve 220 X 81cm boyu ile tek parça bir masa olan Ladin Doğal Kütük Masa , ahşabın en doğal görüntüsünü sergileyen bir masa çeşididir. 0 saf ladin ağacından yapılmış o..

Lones Cafe Masa

Cafe MasalarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan ahşap lones cafe masaları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran cafe masaları, birçok ..

Masif Panel Cafe Masaları

Masif Panel Cafe MasalarıMasif panel cafe masaları en çok tercihlerinden biri olan ağaç panellerin masalarını geniş ürün yelpazemiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktan muttluluk duyarız. Doğal m..

Mdf Lam Cafe Masaları

Mdf Lam Cafe MasalarıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. B..

Mdflam Cafe Masaları

Mdflam Cafe MasalarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan mdflam cafe masaları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran cafe masaları, birço..

Mdflam Tablalı Torna Ayaklı Cafe Masalari

Mdflam Tablalı Torna Ayaklı Cafe MasalariCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları..

Mdflam Torna Ayaklı Cafe Masası

Mdflam Torna Ayaklı Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özellikle..