İndirim: Tel sandalye modellerinede Zengin Mobilya'da % 20% Nakit İndirm

Ahşap Cafe Masaları

Ahşap Cafe Masaları

Cafe Masaları

Farklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan ahşap cafe masaları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran cafe masaları, birçok alanda kullanıma uygun modellerden biridir. 

Mutfak, oda içi, ofis ve bürolarda kullanımı uygun ahşap masa modelleri arasında yer alan  doğal ahşap cafe masaları, ceviz meşe kayın ağacından imal edilmektedir. 70 cm. genişlik, 70cm. derinlik ve 74 cm. yüksekliği ile son derece şık bir duruş sağlayan sandalye ile ortama şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ahşap cafe masa modelleri 

Dekorasyon trendleri arasında kendinden söz ettiren özellikleri ile her alanda kullanılabilen ahşap cafe masa modeli, sizin de hoşunuza gidecek.

Göster:
Sırala:

Ahşap Masifpan Cafe Masaları

Ahşap Masifpan Cafe MasalarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan ahşap cafe masaları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran cafe masaları..

Doğal Kütük Cafe Masaları

Doğal Kütük Cafe MasalarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan doğal ahşap cafe masaları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran ceviz doğa..

Doğal Kütük Yuvarlak Cafe Masaları

Doğal Kütük Yuvarlak Cafe MasalarıFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan doğal yuvarlak ahşap cafe masaları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kam..

Kütük Masa Tablaları 2-3 gün içinde

Kütük Masa Tablaları

Kütük Masa Tablaları6cm kalınlığı ve  70x70 cm boyu ile tek parça bir masa olan Kütük Masa Tablaları , ahşabın en doğal görüntüsünü sergileyen bir masa çeşididir. 0 saf ceviz kestane ladin ağacın..