İndirim: Tel sandalye modellerinede Zengin Mobilya'da % 20% Nakit İndirm

Cafe Masaları

Cafe Masaları

Cafe Masaları

Farklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan cafe masaları ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran cafe masaları, birçok alanda kullanıma uygun modellerden biridir. 

Mutfak, oda içi, ofis ve bürolarda kullanımı uygun ahşap masa modelleri arasında yer alan  doğal ahşap cafe masaları, ceviz meşe kayın ağacından imal edilmektedir. 70 cm. genişlik, 70cm. derinlik ve 74 cm. yüksekliği ile son derece şık bir duruş sağlayan sandalye ile ortama şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Cafe masa modelleri 

Dekorasyon trendleri arasında kendinden söz ettiren özellikleri ile her alanda kullanılabilen cafe masaları modeli, sizin de hoşunuza gidecek.

Modern tasarımlar ve zengin mobilya seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin projelerinde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Genellikle seri, demonte ve modüler olarak tasarlanan cafe masaları, mekanınıza şık bir görünüm sağlamakla birlikte, beklentileriniz den çok daha fazlasını karşılayacaktır. 

Montaj, taşıma kolaylığı ve seri üretim ile müşterilerimize hizmet sunduğumuz firmamızda, kalite ve görselliği bir arada sunmaktayız. Ahşap bar bankoları modellerini istediğiniz renk ve ölçülerde tasarlatabileceğiniz mobilya imalathanemiz ile projelerinizi istediğiniz gibi detaylandırmanın keyfine varacaksınız. 

Mobilyada Uzman Adres

Uzun yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan Zengin Mobilya ile cafe masaları bar bankoları noktasında alacağınız hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Projeleriniz için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. 


Göster:
Sırala:

Cafe Masaları

Cafe MasalarıCafe masa modelleri akılcı çözümlerle cafe tasarım dizayn ederken aynı bünyede birçok çözümü bir arada bulundurmak işlerinizi oldukça kolaylaştırabilir. Alanları genişleten, daha fazla ye..

Kokteyl Masa Kiralama

Kokteyl Bistro Masa KiralamaKokteyl masa bistro masa cam bistro masa kokteyl  ahşap bistro kokteyl  masa paslanmaz bistro kokteyl masa kiralama hizmetleri 7/24 hizmet verilmektedir.En Uygun ..

Masif Panel Cafe Masaları

Masif Panel Cafe MasalarıMasif panel cafe masaları en çok tercihlerinden biri olan ağaç panellerin masalarını geniş ürün yelpazemiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktan muttluluk duyarız. Doğal m..

Sitil Ahşap Sandalye 2-3 gün içinde

Sitil Ahşap Sandalye

Stil Ahşap Cafe SandalyeleriStil ahşap sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Zengin Mobilya farkıyla sunmaya devam ediyoruz. siti..