Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Compact Cafe Masası

Compact Cafe Masası

Compact Cafe Masaları

 

            Cafenizin, ofisinizin, barınızın, bistronuzun ve ayrıca bahçenizin, şık görünümü, konforu ve kalitesi için, Zenginmobilya.com her türlü masa ve sandalye ihtiyacınızı karşılayacak tasarımlar ile hizmet vermektedir. Compact cafe masaları ahşap, cam ve kütük tasarımlı olarak kaliteli ve uygun fiyatlarla, tarafımızdan siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

 Compact Masa İmalatı Zengin Mobilya 

            Cafe masaları her türlü mağaza konseptine uygun şekilde başta konfor ve kalite hedeflenerek şık tasarımlarla üretilmiştir. Cafe masa ayakları masa türünüze uyumlu olacak ve rahatlıkla monte edilecek şekilde, kaliteye önem verilerek üretilmiştir, metal aksamlı ürünler paslanmaz ve dayanıklı, ağaç aksamlı ürünler ise kırılmaz ve uzun ömürlüdür.

 

            Bunların dışında ofisiniz için uzun çalışma süreleri düşünülerek hazırlanmış ofis sandalyelerimiz ve koltuklarımız hem sizin hem ofisinize gelen kişilerin konforu düşünülerek üretilmiş ve dizayn edilmiştir. Barlar ve Publar için üretmiş olduğumuz Bar Bankoları da sitemizde satışa sunulmuştur. Bistrolar için tasarımı şık ve dayanıklı tek ayaklı masalar yine sitemizin içeriğinde bulunmaktadır ve buradan temin edilebilmektedir.

 

            Bahçede kullanabileceğiniz şezlong, sandalye ve masa ürünleri kaliteli ahşap malzemelerden imal edilerek satışa sunulmuştur. Kafelerde, Restoranınızda ve çeşitli mağazalarda rahatına düşkün müşteriler için kullanılan konforlu sedirlerde sitemizin içeriğinde satışa sunulmuştur. Son olarak sitemize yeni eklenen berjerler yine rahatına oldukça düşkün kişiler için olmazsa olmazdır. Diğer bütün ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzün konforu ve kalitesi ortadır.

            Sitemiz içerisinde bizlere ulaşabileceğiniz mail adresi ve telefon numaralı verilmiş olup çalışma saatleri yine sitemizde belirtilmiştir. Detaylı bilgi için: www.zenginmobilya.com adresini tıklayabilirsiniz

Göster:
Sırala:

Compact Cafe Masaları

Cafe Sandalye Ve Masa Dekorasyonu             Kafenizi çok gösterişli ve ilgi çeken compact cafe masaları da tercih edebilmeniz mümkü..

Compact Cafe Masaları

Compact Cafe MasalarıCompact laminat, fenol esaslı reçine emdirilmiş kraft kağıtları ile en dışında melamin esaslı reçine emdirilmiş dekor kağıdının 150 derece sıcaklıkta 100 kg/cm2 basınç altında 90 ..

Compact Laminat Cafe Masası

Compact Laminat Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerden..

Compact Laminat Masa

Compact Laminat MasaCompact laminat, fenol esaslı reçine emdirilmiş kraft kağıtları ile en dışında melamin esaslı reçine emdirilmiş dekor kağıdının 150 derece sıcaklıkta 100 kg/cm2 basınç altında 90 d..

Decosit Compact Cafe Masa

Zengin Mobilya Sayesinde Mükemmel İç DizaynBizler zengin mobilya olarak Compact cafe mobilya sektöründe adımızı duyurmuş olan firmalar arasında yer almaktayız. Günümüzde mobilya sektöründeki gelişmele..

Mermer Desenli Compact Masa

Mermer Desenli Compact Laminat Masa 12mm compact cafe masa tablaları imalatı istenilen ölçülere göre hizmet verilmektedir en uygun compact masa tablaları 24 mm compact mermer desenli cafe ma..

Mermer Görünümlü Compact Cafe Masası

Mermer Görünümlü Compact  Cafe MasasıDarbe ve mekanik basınçlara karşı dayanıklıdır. Yangın geciktirici özelliğe sahiptir. Çürümez, donmaz, bakteri barındırmaz, spor oluşumunu engeller. Çizilmeye..