Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Compact Cafe Masaları

Compact Cafe Masaları

Cafe Sandalye Ve Masa Dekorasyonu
 

            Kafenizi çok gösterişli ve ilgi çeken compact cafe masaları da tercih edebilmeniz mümkündür. İster dört kişilik ya da ister iki kişilik kafe masası almak tamamen sizler seçiminizdir. Daha çok cafe masaları küçük kare ve küçük cafe masası alacağın tamamen sizlerin seçimidir. Aynı zaman da Compact Laminat Masa nın rengi krem, gri ve kahverengi olmaktadır. Sitemize girip kafe masalarının modellerini inceleyebilirsiniz. Eğer isterseniz kafe masalarının fiyatlarına da bakabilirsiniz.

 

            Bazı kafelerde masalar renkli olmaktadır. Bu tamamen sizlerin kafedeki duvar renklerine bağlıdır. Kafe masaları kırmızı ve daha farklı renklerde de olabilir. Bu yıl kafe masaları ve cafe sandalyeleri olarak gri renkte kare bir masa ve farklı renklerde de dört adet sandalyeler bulunmaktadır.

 

            Cafe masa ayakları kafelerde çok kullanışlı olmaktadır. Ayaklı masaların çoğu cafelerde çok tercih edilmekte ve çok da kullanışlıdır. Bu www.zenginmobilya.com sitesinde hem cafe sandalye modelleri hem de cafe masalarının modellerini incelemek için sitemize giriniz. Cafelerden başka restoranlarda da ayaklı cafe masalarını görebilirsiniz.

 

").appendTo($('head'));