Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Bar Sandalyeleri

Bar Sandalyeleri

Cafeler için Bar Sandalyeleri

Kullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar sandalyeleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak bar sandalyeleri
modellerini inceleyebilirsiniz. Bu kategoride yer alan bar sandalyeleri, Metal amortisörlü ahşap kumaş kaplı gibi çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Dayanıklı ve uzun süre kullanıma açık olmalarıyla hem ekonomik anlamda kazanacak hem de şık bir mekana sahip olacaksınız.

Birçok alanda kullanıma uygun olan cafeler için Bar Sandalyeleri, özellikle; cafe, restoran, bar, fuar, evlerde kullanılabilmektedir. Çeşitli renk ve tasarım seçenekleri ile Zengin Mobilya farkıyla elde edebileceğiniz modelleri inceleyerek sizin için en uygun olanını tercih edebilirsiniz. 

Farkınızı yansıtın

Tolix bar sandalyesi, eames bar sandalyesi, Thonet kollu bar sandalyesi amörtisörlü bar sandalyesi en uygun bar sandalye çeşiteleri fiyatları

Göster:
Sırala:

Ahşap Metal Ayaklı Bar Sandalyeleri

Ahşap Metal Ayaklı Bar SandalyeleriKullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar sandalyeleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak tabure modelle..

Bar Sandalyeleri

Bar SandalyeleriEvinizde ofisinizde işletmelemerde kullanmak istediğiniz bar sandalyeleri modellerimiz Ahşap metal platik kumaş deri kaplama seçenekleri ile siz sunmuş olduguz bar sandalyeleri ka..

Chain Ahşap Bar Sandalye

Chain Ahşap  Bar SandalyeFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Chain ahşap bar sandalye ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran ahşap ..

Cross Thonet Bar Sandalyesi

Cross Thonet Bar SandalyesiBar sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Zengin Mobilya farkıyla sunmaya devam ediyoruz. cross thonet..

Gloria Bar Sandalyeleri

Gloria Bar SandalyeleriSandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan sandalye s..

Hay Bar Sandalyesi

Hay Bar SandalyesiHay bar sandalyesi şık bir meşe çerçeveyi aero dinamik bir polipropilen yuva ile birleştirir. Tasarımcı Hee Welling ile Hay arasındaki yakın işbirliğinin bir sonucu olarak, Bir Tabur..

Hay Bar Sandalyesi

Hay Bar SandalyesiHay bar sandalyesi şık bir meşe çerçeveyi aero dinamik bir polipropilen yuva ile birleştirir. Tasarımcı Hee Welling ile Hay arasındaki yakın işbirliğinin bir sonucu olarak, Bir Tabur..

Helen Bar Sandalyeleri

Helen Bar Sandalyeleri Sandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan sanda..

Kuzey Bar Sandalyeleri

Kuzey Bar Sandalyeleri Sandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan sanda..

Lara Bar Taburesi

LARA BAR TABURESİLara Bar Taburesi tasarım harikası ile beğenileri kazanıyor.Firma olarak her mekana estetik bir görüntü kazandırma çabası içinde olduğumuzdan Lara bar taburesi bar ve m..

Leda Bar Sandalyesi

Leda Bar SandalyesiGünümüzde kullanılan bar sandalyeleri ve masaları kaliteli seçimlerin yanı sıra şıklığının da önemi oldukça büyüktür. Hem kaliteli hem de şıklığa önem verdiğimiz ürünlerimiz arasınd..

Lones Bar Sandalye

Lones Bar SandalyeAhşap cafe restoran lones bar sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Zengin Mobilya farkıyla sunmaya devam ediyo..

Max Bar Sandalyeleri

Max  Pc Bar SandalyeleriPolipropilen kabuk üzerine polikarbon tutma yeri ve krom ayaklı muhteşem dizaynı ile ev, iş yeri, bekleme alanları, kafe bar ve restaurantların tercihi Max Bar Sandalyesi...

Metal Boyalı Boru Ayaklı Beyaz Plastik Tabure Solid

Metal Boyalı Boru Ayaklı Beyaz Plastik Tabure SolidBar veya kafeteryalarda çok amaçlı kullanabileceğiniz Solid SLD 15 tabure modelimiz metal boyalı, boru ayaklı ve dayanıklı beyaz plastik malzemeden ü..

Penyez Bar sandalyesi

Penyez Bar Sandalyeleri Sandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan sand..

Prestij Bar Sandalyesi

Prestij Bar Sandalyeleri Sandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan san..

Tel Bar Sandalyeleri

Tel bar  Sandalyeleri p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: center; font: 12.0px Helvetica; color: #454545} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica;..

Thonet Bistro Bar Sandalyesi

Thonet Bistro Bar SandalyesiBar sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Zengin Mobilya farkıyla sunmaya devam ediyoruz. Thonet bist..

Thonet Kollu Bar Sandalyesi

Thonet Kollu Bar SandalyesiBar sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Zengin Mobilya farkıyla sunmaya devam ediyoruz. Thonet kollu..

Tolix Bar Sandalyesi

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica; color: #454545} Toilix  Bar Sandalyeleri p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica..

Tolix Bar Taburesi

Tolix Bar TaburesiTolix bar tabureleri tasarımcısı olan Burgandy sayesinde fransada tasarlanmış ve üretilmeye başlamıştır yenilikçi ve sağlam bir tabure yapmayı hedefleyen ünlü tasarımcı mümkün olduğu..

Vatoz Tekerlekli Bar Sandalyeleri

Market Kasiyer için Bar SandalyeleriKullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için tekerlekli vatoz bar sandalyeleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılaya..