Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Bar Sandalyeleri

Bar Sandalyeleri

Cafeler için Bar Sandalyeleri

Kullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar sandalyeleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak bar sandalyeleri
modellerini inceleyebilirsiniz. Bu kategoride yer alan bar sandalyeleri, Metal amortisörlü ahşap kumaş kaplı gibi çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Dayanıklı ve uzun süre kullanıma açık olmalarıyla hem ekonomik anlamda kazanacak hem de şık bir mekana sahip olacaksınız.

Birçok alanda kullanıma uygun olan cafeler için Bar Sandalyeleri, özellikle; cafe, restoran, bar, fuar, evlerde kullanılabilmektedir. Çeşitli renk ve tasarım seçenekleri ile Zengin Mobilya farkıyla elde edebileceğiniz modelleri inceleyerek sizin için en uygun olanını tercih edebilirsiniz. 

Farkınızı yansıtın

Tolix bar sandalyesi, eames bar sandalyesi, Thonet kollu bar sandalyesi amörtisörlü bar sandalyesi en uygun bar sandalye çeşiteleri fiyatları

Göster:
Sırala:

Ahşap Metal Ayaklı Bar Sandalyeleri

Ahşap Metal Ayaklı Bar SandalyeleriKullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar sandalyeleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak tabure modelle..

345,00TL

Bar Sandalyeleri

Bar SandalyeleriEvinizde ofisinizde işletmelemerde kullanmak istediğiniz bar sandalyeleri modellerimiz Ahşap metal platik kumaş deri kaplama seçenekleri ile siz sunmuş olduguz bar sandalyeleri ka..

450,00TL

Chain Ahşap Bar Sandalye

Chain Ahşap  Bar SandalyeFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Chain ahşap bar sandalye ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran ahşap ..

310,00TL

Cross Thonet Bar Sandalyesi

Cross Thonet Bar SandalyesiBar sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Zengin Mobilya farkıyla sunmaya devam ediyoruz. cross thonet..

0,00TL

Gloria Bar Sandalyeleri

Gloria Bar SandalyeleriSandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan sandalye s..

370,00TL

Hay Bar Sandalyesi

Hay Bar SandalyesiHay bar sandalyesi şık bir meşe çerçeveyi aero dinamik bir polipropilen yuva ile birleştirir. Tasarımcı Hee Welling ile Hay arasındaki yakın işbirliğinin bir sonucu olarak, Bir Tabur..

0,00TL

Hay Bar Sandalyesi

Hay Bar SandalyesiHay bar sandalyesi şık bir meşe çerçeveyi aero dinamik bir polipropilen yuva ile birleştirir. Tasarımcı Hee Welling ile Hay arasındaki yakın işbirliğinin bir sonucu olarak, Bir Tabur..

395,00TL

Helen Bar Sandalyeleri

Helen Bar Sandalyeleri Sandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan sanda..

300,00TL

Kuzey Bar Sandalyeleri

Kuzey Bar Sandalyeleri Sandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan sanda..

370,00TL

Lara Bar Taburesi

LARA BAR TABURESİLara Bar Taburesi tasarım harikası ile beğenileri kazanıyor.Firma olarak her mekana estetik bir görüntü kazandırma çabası içinde olduğumuzdan Lara bar taburesi bar ve m..

215,00TL

Leda Bar Sandalyesi

Leda Bar SandalyesiGünümüzde kullanılan bar sandalyeleri ve masaları kaliteli seçimlerin yanı sıra şıklığının da önemi oldukça büyüktür. Hem kaliteli hem de şıklığa önem verdiğimiz ürünlerimiz arasınd..

0,00TL

Lones Bar Sandalye

Lones Bar SandalyeAhşap cafe restoran lones bar sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Zengin Mobilya farkıyla sunmaya devam ediyo..

750,00TL

Max Bar Sandalyeleri

Max  Pc Bar SandalyeleriPolipropilen kabuk üzerine polikarbon tutma yeri ve krom ayaklı muhteşem dizaynı ile ev, iş yeri, bekleme alanları, kafe bar ve restaurantların tercihi Max Bar Sandalyesi...

370,00TL

Metal Boyalı Boru Ayaklı Beyaz Plastik Tabure Solid

Metal Boyalı Boru Ayaklı Beyaz Plastik Tabure SolidBar veya kafeteryalarda çok amaçlı kullanabileceğiniz Solid SLD 15 tabure modelimiz metal boyalı, boru ayaklı ve dayanıklı beyaz plastik malzemeden ü..

350,00TL

Penyez Bar sandalyesi

Penyez Bar Sandalyeleri Sandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan sand..

210,00TL

Prestij Bar Sandalyesi

Prestij Bar Sandalyeleri Sandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan san..

800,00TL

Tel Bar Sandalyeleri

Tel bar  Sandalyeleri p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: center; font: 12.0px Helvetica; color: #454545} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica;..

160,00TL

Thonet Bistro Bar Sandalyesi

Thonet Bistro Bar SandalyesiBar sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Zengin Mobilya farkıyla sunmaya devam ediyoruz. Thonet bist..

375,00TL

Thonet Kollu Bar Sandalyesi

Thonet Kollu Bar SandalyesiBar sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Zengin Mobilya farkıyla sunmaya devam ediyoruz. Thonet kollu..

410,00TL

Tolix Bar Sandalyesi

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica; color: #454545} Toilix  Bar Sandalyeleri p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica..

230,00TL

Tolix Bar Taburesi

Tolix Bar TaburesiTolix bar tabureleri tasarımcısı olan Burgandy sayesinde fransada tasarlanmış ve üretilmeye başlamıştır yenilikçi ve sağlam bir tabure yapmayı hedefleyen ünlü tasarımcı mümkün olduğu..

230,00TL

Vatoz Tekerlekli Bar Sandalyeleri

Market Kasiyer için Bar SandalyeleriKullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için tekerlekli vatoz bar sandalyeleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılaya..

345,00TL