Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Eames Sandalyeler

Eames Sandalyeler

Eames  Sandalye

Ofislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif sandalye modelleri arasında yer alan Eames sandalye modeli, renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran seçeneklerden biridir.

Ahşap ayaklı sandalyeler arasında en çok tercih edilen bu model, oturma kısmı poliproblem malzemeden imal edilmiştir. Şık bir görünüm ve kullanım bakımından oldukça ideal bir seçenek olan eames  sandalye ile ortama şık bir görünüm kazandıracaksınız.


Zengin Mobilya ile en uygun fiyatlarla sahip olun

En güzel seçenekleriyle kendinden söz ettiren ve tasarımlarıyla hayranlık uyandıran birçok seçenek ile sizlere sunduğumuz eames sandalye ile yaşam alanlarınıza en güzel görünümü sunacaksınız.

Göster:
Sırala:

Aqua Kollu Kapitone

 Eames Aqua Kollu Kapitoneli SandalyeAqua Kollu Kapitone Sandalye 1950 yılında Charles & Ray Eames tarafından tasarlanmıştır. Şu an New York Modern Sanatlar Müzesin en önemli eserlerinde..

Eames Kapitoneli Sandalye

Eames Kapitone SandalyeCafeterya tasarımları, restoran ve müşterilerin yoğun olarak oturma alanı olarak tercih ettikleri tüm alanlar için en ideal sandalye seçimlerinden biri olan eames kapitone sanda..

Eames Kollu Sandalye

Eames Kollu SandalyeYeni tasarıma ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda en güzel şekilde tasarım yapmak ve sandalye modelleri ile rahat bir oturuş sağlamak için tercihleriniz arasına eames kollu sandalye mod..

Eames Sallanır Sandalye

Eames Sallanır SandalyeSallanan sandalyelerin havası çok daha yüksektir. Kullanılan mekânlarda şık bir görünüm sağlamanın yanında sunduğu oturuş keyfi de ayrıca bir farklılık katar. Cafeterya, restora..

Eames Sandalye

Eames SandalyeEames sandalye Harika bir tasarım, şık bir ortam ve rahat oturuşlar sağlayan özellikleri ile kendinden söz ettiren Eames sandalye modelleri ile mekanlarınıza şık bir görünüm sunabil..

Eos V Sandalye

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica; color: #454545} Eos V SandalyeÇift renk enjeksiyon teknolojisi ile üretilmiş olan ahşap ayaklı EOS-V sandalye güzelliğ..

Hay Sandalye

Hay SandalyeYaşam alanlarına şık bir görünüm kazandıran ve sadeliği ile göz kamaştıran Hay sandalye modeli, mobilyalara uyum sağlayan ve estetik duruşa sahip sandalyelerden biridir.Masa etrafında, ofi..

Laser Patchwork

Laser Patchwork p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 2.0px 0.0px; font: 14.0px Helvetica; color: #454545} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica; color: #454545} Oturu..

Şeffaf Eames Sandalye

Şeffaf Eames SandalyeYeni tasarıma ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda en güzel şekilde tasarım yapmak ve sandalye modelleri ile rahat bir oturuş sağlamak için tercihleriniz arasına eames şeffaf sandalye m..