Cafe: Sandalye Ve Masa Zengin Mobilya'da % 20% Nakit İndirm

Rattan Sandalye

Rattan Sandalye

Rattan Sandalye

Değişik bir tarz, farklı bir görünüm ve şık alanlara sahip olabilmek için yapmanız gereken en güzel şey, mekânda değişikliğe gitmek olacak. Sandalyelerinizle bu işe başlayarak en güzel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Estetik duruşu ve şık tasarımı ile kendinden söz ettiren rattan kollu sandalye alimunyum iskeletli plastik rattan örünümlü modelini inceleyerek kararınızı daha isabetli verebilirsiniz. 

Yenilenen renk seçenekleri ve modelleri ile her ortama en güzel şıklığı yansıtan rattan sandalye modelleri, mimari açıdan mekânlara en güzel sonuçları sunmaktadır. 2018 sandalye modelleri arasında en çok tercih edilen rattan sandalye kollu modeli , sizin de mekânınıza şık tasarımlar sağlayacak. 

Yeni sezon rattan sandalyeler

Zengin Mobilya’nın zengin koleksiyonu arasında gezinirken ortama şık görünümler kazandıran birçok ürünü bir arada bulacaksınız. Bunlar arasında kendinden söz ettiren rattan sandalye kollu modeli ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız.  

Göster:
Sırala:

Ergo Rattan Koltuk

Ergo Rattan Koltuk..

654,90TL Vergiler Hariç: 555,00TL

Octa Poliproplen Koltuk

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica; color: #454545} Octa KoltukÖrgü desenli bu tek parça koltuktaki yumuşak yuvarlak çizgiler şüphesiz en belirgin özellik..

186,44TL Vergiler Hariç: 158,00TL