Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Tel sandalye

Tel sandalye

Tel Sandalye Modelleri ve Fiyatları

iron tel penyez tel sandalye Yaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz tel sandalye modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabilirsiniz.

Sezonun en trend kollu tel sandalyeleri arasında yer alan penyez sandalyemodelini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Dekorasyon trendleri arasında kendinden söz ettiren özellikleri ile her alanda kullanılabilen tel sandalye modeli, sizin de hoşunuza gidecek.

Zengin Mobilya ile en uygun fiyatlarla sahip olun

En güzel seçenekleriyle kendinden söz ettiren ve tasarımlarıyla hayranlık uyandıran birçok seçenek ile sizlere sunduğumuz cafe sandalyeleri ile yaşam alanlarınıza en güzel görünümü sunacaksınız.

Göster:
Sırala:

Ahşap Ayaklı Kollu Tel Sandalye

Ahşap Ayaklı Kollu Tel SandalyeYaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz ahşap ayaklı kollu tel sandalye modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model b..

160,00TL

Ahşap Ayaklı Minderli Tel Sandalye

Ahşap Ayaklı Minderli Tel SandalyeCafe alanlarında şık bir görünüm oluşturan ve sunduğu konfor ile tercih edilen ahşap ayaklı minderli tel cafe sandalye işinizi görmenin çok daha ötesinde tercih edebi..

215,00TL

Ahşap Ayaklı Tel Sandalye

Ahşap Ayaklı Tel SandalyeYaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz Ahşap Ayaklı Tel Sandalye modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabilirsini..

180,00TL

Alfa Metal Sandalye

Alfa Metal SandalyeMüşteri potansiyelini arttırmak ve daha kalıcı şık tasarımlara ulaşabilmek için mekanda yenilik yapmak en doğrusudur. Metal alfa sandalye modelleri arasında en şık tasarımlara sahip..

485,00TL

Alice Metal Sandalye

Alice Metal SandalyeMüşteri potansiyelini arttırmak ve daha kalıcı şık tasarımlara ulaşabilmek için mekanda yenilik yapmak en doğrusudur. Metal sandalye modelleri arasında en şık tasarımlara sahip ve ..

425,00TL

Alüminyum Hilton Sandalye

Alüminyum Hilton SandalyeAlüminyum hilton sandalye kalın minderli alüminyum iskeletli hilton sandalye Metal Hilton Sandalye ve Alüminyum Hilton Sandalye imalatı yapan firmamızın ürünlerini Türkiy..

165,00TL

Arena Metal Sandalye

Arena Metal SandalyeMüşteri potansiyelini arttırmak ve daha kalıcı şık tasarımlara ulaşabilmek için mekanda yenilik yapmak en doğrusudur. Metal sandalye modelleri arasında en şık tasarımlara sahip ve ..

475,00TL

Asley Metal Sandalye

Asley Metal SandalyeMüşteri potansiyelini arttırmak ve daha kalıcı şık tasarımlara ulaşabilmek için mekanda yenilik yapmak en doğrusudur. Metal sandalye modelleri arasında en şık tasarımlara sahip ve ..

400,00TL

Bat Sandalye

Bat SandalyeMetal sandalye arasında tercih edilen şık bir görünüm sunan bat sandalye modeli, cafeterya, restaurant gibi işletmelerde güzel duruşu sergileyen modellerden biridir.Yeni sezonun trend sand..

650,00TL

Beta Metal Sandalye

Beta Metal SandalyeMüşteri potansiyelini arttırmak ve daha kalıcı şık tasarımlara ulaşabilmek için mekanda yenilik yapmak en doğrusudur. Metal sandalye modelleri arasında en şık tasarımlara sahip ve s..

485,00TL

Brooke Metal Sandalye

Brooke Metal Sandalye Müşteri potansiyelini arttırmak ve daha kalıcı şık tasarımlara ulaşabilmek için mekanda yenilik yapmak en doğrusudur. Metal sandalye modelleri arasında en şık tasarımlara sa..

370,00TL

Çapraz Metal Sandalye

 Çapraz Metal SandalyeYaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz Çapraz Metal Sandalye modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabilirsiniz...

250,00TL

Como Alüminyum Koltuk

Como Alüminyum KoltukModern tasarımların adresiYenilenen sezonun kendinden söz ettiren bahçe mobilyaları ile sizlere destek verdiğimiz Zengin Mobilya firmamız farkıyla sunduğumuz  Coma alüminyum ..

450,00TL

İmas Metal Sandalye

İmas Metal SandalyeYaşam alanlarına şık bir görünüm kazandıran ve sadeliği ile göz kamaştıran İmas metal sandalye modeli, mobilyalara uyum sağlayan ve estetik duruşa sahip sandalyelerden biridir.Masa ..

415,00TL

İstanbul Tel Sandalye

İstanbul Tel SandalyeMetal tel sandalye kateğorimizin yeni modeli istanbul tel sandalye 2018 yeni trendleleri arasına hızlı bir giriş yapmış oval görünüm ve şık tasarımıyla dikattleri üzerine çekmişti..

330,00TL

Kayra Sandalye

Kayra SandalyeMetal sandalye arasında tercih edilen şık bir görünüm sunan kayra sandalye modeli, cafeterya, restaurant gibi işletmelerde güzel duruşu sergileyen modellerden biridir.Yeni sezo..

875,00TL

Kollu Tel Sandalye

Kollu Tel SandalyeCafeterya tasarımları, restoran ve müşterilerin yoğun olarak oturma alanı olarak tercih ettikleri tüm alanlar için en ideal sandalye seçimlerinden biri olan kollu tel sandalye modeli..

160,00TL

Metal Tel Sandalye

Metal  Sandalye2020 yılının en trend sandalye modelleri ile cafeterya, restaurant, lobi salonu gibi alanlara şık görünümler sunmaya devam ediyoruz. Son zamanların en çok tercih edilen metal üzeri..

165,00TL

Metal Çapraz Thonet Sandalye

Metal Çapraz Thonet Sandalye Ahşap sandalye denildiğinde ilk akla gelen sandalye modelleri'nden olan Thonet Sandalye oldukça beğeniliyor.  Metal Kollu Thonet Sandalye sağlamlığı ve sofistike..

190,00TL

Metal Döşemeli Sandalye

Metal Döşemeli Sandalye Cafe Koltukları ve MasalarıSon zamanlarda metal üzerine kaplama yapılarak oluşturulan cafe sandalyeleri günümüzde neredeyse tüm cafe ve bar işletmelerinde kullanılmaktadır..

410,00TL

Metal Kollu Thonet Çapraz Sandalye

Metal Kollu Thonet Çapraz Sandalye Ahşap sandalye denildiğinde ilk akla gelen sandalye modelleri'nden olan Thonet Sandalye oldukça beğeniliyor.  Metal Kollu Thonet Sandalye sağlamlığı ve sof..

210,00TL

Minimalist Tel Sandalye

Minimalist sepet döşemeli tel sandalye yeşil endüstriyel modern estetik bir simgesi haline gelmiştir. Metal malzemeden hazırlanmış bu efsanevi tel sandalye, eşsiz hafiflik, kolay bakım yapılabi..

350,00TL

Mira Metal Sandalye

Mira Metal SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. En güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında ..

280,00TL

Penyez Sandalye

Penyez SandalyeA sınıfı Deri Ve Demir Kalitesi İle Üretimini Yaptığımız Penyez Sandalye Farklı Renk Seçenekleri İle Toptan Ve Perakende Kampanyalı Fiyatlardan Satışa Sunulmuştur. zenginmobilya.com'u Z..

210,00TL

Penyez Sandalye Modelleri Yeni Ürün

Penyez Sandalye Modelleri

En Şık Penyez Sandalye ModelleriEn Şık penyez Sandalye Modellerini sitemiz'de inceleyerek satın alabilirsiniz.2019 En trend Ürünlerinden Biri Olan Penyez Sandalye Modelimiz Şuanda KampanyadaFırsatları..

215,00TL

Pub Cafe Sandalye

Pub Cafe SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. En güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında Pu..

385,00TL

Roma Metal Sandalye

Roma Metal SandalyeEn                    58cmDerinlik             45cmYükseklik     74cmO. Yüksekliği   &..

0,00TL