İndirim: Tel sandalye modellerinede Zengin Mobilya'da % 20% Nakit İndirm

Tel sandalye

Tel sandalye

Tel Sandalye Modelleri ve Fiyatları

Yaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz iron tel penyez tel sandalye modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabilirsiniz. Sezonun en trend sandalyeleri arasında yer alan sandalye modelini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Dekorasyon trendleri arasında kendinden söz ettiren özellikleri ile her alanda kullanılabilen tel sandalye modeli, sizin de hoşunuza gidecek.


Zengin Mobilya ile en uygun fiyatlarla sahip olun

En güzel seçenekleriyle kendinden söz ettiren ve tasarımlarıyla hayranlık uyandıran birçok seçenek ile sizlere sunduğumuzcafe sandalyeleri ile yaşam alanlarınıza en güzel görünümü sunacaksınız.

Göster:
Sırala:

Bat Sandalye

Bat SandalyeMetal sandalye arasında tercih edilen şık bir görünüm sunan bat sandalye modeli, cafeterya, restaurant gibi işletmelerde güzel duruşu sergileyen modellerden biridir.Yeni sezonun trend sand..

İstanbul Tel Sandalye

İstanbul Tel SandalyeMetal tel sandalye kateğorimizin yeni modeli istanbul tel sandalye 2018 yeni trendleleri arasına hızlı bir giriş yapmış oval görünüm ve şık tasarımıyla dikattleri üzerine çekmişti..

Kayra Sandalye

Kayra SandalyeMetal sandalye arasında tercih edilen şık bir görünüm sunan kayra sandalye modeli, cafeterya, restaurant gibi işletmelerde güzel duruşu sergileyen modellerden biridir.Yeni sezo..

Minimalist Tel Sandalye

Minimalist tel sandalye yeşil endüstriyel modern estetik bir simgesi haline gelmiştir. Metal malzemeden hazırlanmış bu efsanevi tel sandalye, eşsiz hafiflik, kolay bakım yapılabilinir olması iç ve d..

Mira Metal Sandalye

Mira Metal SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. En güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında ..

Penyez Sandalye

Penyez SandalyeModelleri, renkleri ve şık tasarımlarıyla kullanılan alanlara hoş bir görünüm sunan Penyez sandalye modelleri, mekanlarınıza farklı değerler katacak şekilde tasarlanmış sandalye seçenek..

Pub Cafe Sandalye

Pub Cafe SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. En güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında Pu..

Sims Kollu Metal Sandalye

Sims Kollu Metal SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. En güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller ara..

Sims Metal Sandalye

Sims Metal SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. En güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında ..

Tel Sandalye

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica; color: #454545} Tel Sandalye Tel sandalye, mobilya, metal masa ayakları, bistro masa, bar bankosu gibi mobilya ve..

Tığlı Tel Sandalye

Tığlı Tel SandalyeMetal sandalye arasında tercih edilen şık bir görünüm sunan tığlısandalye modeli, cafeterya, restaurant gibi işletmelerde güzel duruşu sergileyen modellerden biridir.Yeni s..