Cafe: Sandalye Ve Masa Zengin Mobilya'da % 20% Nakit İndirm

Tel sandalye

Tel sandalye

Tel Sandalye Modelleri ve Fiyatları

 iron tel penyez tel sandalye Yaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabilirsiniz. Sezonun en trend sandalyeleri arasında yer alan sandalye modelini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Dekorasyon trendleri arasında kendinden söz ettiren özellikleri ile her alanda kullanılabilen tel sandalye modeli, sizin de hoşunuza gidecek.


Zengin Mobilya ile en uygun fiyatlarla sahip olun

En güzel seçenekleriyle kendinden söz ettiren ve tasarımlarıyla hayranlık uyandıran birçok seçenek ile sizlere sunduğumuzcafe sandalyeleri ile yaşam alanlarınıza en güzel görünümü sunacaksınız.

Göster:
Sırala:

Ahşap Ayaklı Kollu Tel Sandalye

Ahşap Ayaklı Kollu Tel SandalyeYaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz ahşap ayaklı kollu tel sandalye modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model b..

258,42TL Vergiler Hariç: 219,00TL

Ahşap Ayaklı Tel Sandalye

Ahşap Ayaklı Tel SandalyeYaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz ahşap ayaklı tel sandalye modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabilirsini..

212,40TL Vergiler Hariç: 180,00TL

Bat Sandalye

Bat SandalyeMetal sandalye arasında tercih edilen şık bir görünüm sunan bat sandalye modeli, cafeterya, restaurant gibi işletmelerde güzel duruşu sergileyen modellerden biridir.Yeni sezonun trend sand..

767,00TL Vergiler Hariç: 650,00TL

Çapraz Metal Sandalye

 Çapraz Metal SandalyeYaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz Çapraz Metal Sandalye modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabilirsiniz...

295,00TL Vergiler Hariç: 250,00TL

İstanbul Tel Sandalye

İstanbul Tel SandalyeMetal tel sandalye kateğorimizin yeni modeli istanbul tel sandalye 2018 yeni trendleleri arasına hızlı bir giriş yapmış oval görünüm ve şık tasarımıyla dikattleri üzerine çekmişti..

389,40TL Vergiler Hariç: 330,00TL

Kayra Sandalye

Kayra SandalyeMetal sandalye arasında tercih edilen şık bir görünüm sunan kayra sandalye modeli, cafeterya, restaurant gibi işletmelerde güzel duruşu sergileyen modellerden biridir.Yeni sezo..

1.032,50TL Vergiler Hariç: 875,00TL

Metal Çapraz Thonet Sandalye

Metal Çapraz Thonet Sandalye Ahşap sandalye denildiğinde ilk akla gelen sandalye modelleri'nden olan Thonet Sandalye oldukça beğeniliyor.  Metal Kollu Thonet Sandalye sağlamlığı ve sofistike..

224,20TL Vergiler Hariç: 190,00TL

Metal Kollu Thonet Çapraz Sandalye

Metal Kollu Thonet Çapraz Sandalye Ahşap sandalye denildiğinde ilk akla gelen sandalye modelleri'nden olan Thonet Sandalye oldukça beğeniliyor.  Metal Kollu Thonet Sandalye sağlamlığı ve sof..

247,80TL Vergiler Hariç: 210,00TL

Minimalist Tel Sandalye

Minimalist tel sandalye yeşil endüstriyel modern estetik bir simgesi haline gelmiştir. Metal malzemeden hazırlanmış bu efsanevi tel sandalye, eşsiz hafiflik, kolay bakım yapılabilinir olması iç ve d..

413,00TL Vergiler Hariç: 350,00TL

Mira Metal Sandalye

Mira Metal SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. En güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında ..

330,40TL Vergiler Hariç: 280,00TL

Penyez Sandalye

Penyez SandalyeModelleri, renkleri ve şık tasarımlarıyla kullanılan alanlara hoş bir görünüm sunan Penyez sandalye modelleri, mekanlarınıza farklı değerler katacak şekilde tasarlanmış sandalye seçenek..

188,80TL Vergiler Hariç: 160,00TL

Pub Cafe Sandalye

Pub Cafe SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. En güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında Pu..

454,30TL Vergiler Hariç: 385,00TL

Sims Kollu Metal Sandalye

Sims Kollu Metal SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. En güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller ara..

365,80TL Vergiler Hariç: 310,00TL

Sims Metal Sandalye

Sims Metal SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. En güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında ..

401,20TL Vergiler Hariç: 340,00TL

Strong Sandalye

Strong Sandalye..

389,40TL Vergiler Hariç: 330,00TL

Tel Sandalye

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica; color: #454545} Tel Sandalye Tel sandalye, mobilya, metal masa ayakları, bistro masa, bar bankosu gibi mobilya ve..

118,00TL Vergiler Hariç: 100,00TL

Tel Sandalye Yeni Ürün -37%

Tel Sandalye

Tel Sandalye Modelleri ve FiyatlarıTel sandalye yaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabilirsiniz S..

159,30TL 100,30TL Vergiler Hariç: 85,00TL

Tel Sandalye Ahşap Ayaklı

Tel Sandalye Ahşap AyaklıTel sandalye ahşap ayaklı Yaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabili..

283,20TL Vergiler Hariç: 240,00TL

Tığlı Tel Sandalye

Tığlı Tel SandalyeMetal sandalye arasında tercih edilen şık bir görünüm sunan tığlısandalye modeli, cafeterya, restaurant gibi işletmelerde güzel duruşu sergileyen modellerden biridir.Yeni s..

678,50TL Vergiler Hariç: 575,00TL

Tila Metal Sandalye

Metal Sandalye Modelleri ve FiyatlarıYaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz tila metal sandalye modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabil..

188,80TL Vergiler Hariç: 160,00TL