Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Thonet Sandalye

Thonet Sandalye

Thonet Sandalye


Thonet sandalye kafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek Thonet sandalye modelleri, en güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır.

Görünümü ve oturuşu ile rahatlığı sunan thonet sandalye, kullanılan alanlara hoş bir görünüm ve farklı bir tarz sunmaktadır.

En güzel thonet sandalye modelleri


Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz thonet sandalye modellerini inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz. %100 yerli üretim olan Thonet sandalye modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modellerden biridir. Konfor ve şıklığı bir arada yaşamak isteyenlere sunulan bu modeli yakından incelemenizi öneririz.
Göster:
Sırala:

Çapraz Thonet Sandalye

Çapraz Thonet SandalyeAhşap cafe restoran çapraz thonet sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Zengin Mobilya farkıyla sunmay..

390,00TL

Cross Kollu Thonet sandalye

Cross Kollu Thonet sandalyeŞık bir görünüm, farklı bir duruş ve daha fazlasına sahip sandalye modelleri ile ortamlara yeni bir görünüm sunmak adına sizlere cross kollu thonet sandalye modelini sunuyor..

335,00TL

Cross Thonet Bar Sandalyesi

Cross Thonet Bar SandalyesiBar sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Zengin Mobilya farkıyla sunmaya devam ediyoruz. cross thonet..

0,00TL

Döşemeli Thonet Sandalye

Döşemeli Thonet SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek döşemeli thonet ..

310,00TL

Geomin Thonet Sandalye

Geomin Thonet SandalyeEn güzel  döşemeli thonet sandalye modelleriKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. Bu konuda işinizden çok da..

315,00TL

Graz Thonet Sandalye

Graz Thonet SandalyeÇalışma alanlarında, cafeteryalarda, ofislerde, restoranlarda ve diğer tüm oturum alanlarında şık bir görünüm oluşturmak ve rahat bir oturuma sahip olmak için tercihleriniz arasınd..

385,00TL

Naturel Thonet Sandalye

Naturel Thonet SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek döşemeli thonet sandal..

700,00TL

Prag Thonet Sandalye

Prag Thonet SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek prag thonet sandalye mode..

285,00TL

Thonet Bistro Bar Sandalyesi

Thonet Bistro Bar SandalyesiBar sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Zengin Mobilya farkıyla sunmaya devam ediyoruz. Thonet bist..

375,00TL

Thonet Kollu Bar Sandalyesi

Thonet Kollu Bar SandalyesiBar sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Zengin Mobilya farkıyla sunmaya devam ediyoruz. Thonet kollu..

410,00TL

Thonet Kollu Sandalye

Thonet Kollu SandalyeFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Thonet Kollu sandalye ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran ahşap sandalye, bi..

240,00TL

Wien Thonet Sandalye

Wien Thonet SandalyeKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek wien thonet sandalye ..

410,00TL

Wishbone Sandalye

Wishbone SandalyeEvlerde, cafeteryada, ofiste, çalışma alanlarında, toplantı mekânlarında ve daha birçok yerde mobilyalar artık sadece ihtiyaçları karşılaması amacı ile kullanılmıyor. Tüm bunların yan..

650,00TL