İndirim: Tel sandalye modellerinede Zengin Mobilya'da % 20% Nakit İndirm

Thonet Sandalye

Thonet Sandalye

Thonet Sandalye


Kafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek Thonet sandalye modelleri, en güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır.

Görünümü ve oturuşu ile rahatlığı sunan thonet sandalye, kullanılan alanlara hoş bir görünüm ve farklı bir tarz sunmaktadır.


En güzel thonet sandalye modelleri


Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz thonet sandalye modellerini inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz. %100 yerli üretim olan Thonet sandalye modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modellerden biridir. Konfor ve şıklığı bir arada yaşamak isteyenlere sunulan bu modeli yakından incelemenizi öneririz.

Göster:
Sırala:

Thonet Kollu Sandalye

Thonet Kollu SandalyeFarklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Thonet Kollu sandalye ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran ahşap sandalye, bi..

Wishbone Sandalye

Wishbone SandalyeEvlerde, cafeteryada, ofiste, çalışma alanlarında, toplantı mekânlarında ve daha birçok yerde mobilyalar artık sadece ihtiyaçları karşılaması amacı ile kullanılmıyor. Tüm bunların yan..