Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Tolix Sandalye

Tolix Sandalye

Tolix Sandalye 

Tolix Sandalye Modelleri

Farklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Tolix sandalye ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran metal tolix sandalye, birçok alanda kullanıma uygun modellerden biridir.

Mutfak, oda içi, ofis ve bürolarda kullanımı uygun sandalye modelleri arasında yer alan tolix sandalye, metal olarak istiflenebilir özellikte imal edilmektedir. 43,5 cm. genişlik, 45,5 cm. derinlik ve 77 cm. yüksekliği ile son derece şık bir duruş sağlayan sandalye ile ortama şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.


Göster:
Sırala:

Kollu Tolix Sandalye

Kollu Tolix Sandalye Farklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan kollu tolix sandalye ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran metal tolix sa..

Siyah Tolix Sandalye 2-3 gün içinde

Siyah Tolix Sandalye

Siyah Tolix SandalyeSiyah tolix sandalye endüstriyel estetik bir simgesi haline gelmiştir. sac malzemeden hazırlanmış bu efsanevi tolix sandalye, eşsiz hafiflik, kolay bakım yapılabilinir istiflenebil..

Tolix Bar Taburesi

Tolix Bar TaburesiTolix bar tabureleri tasarımcısı olan Burgandy sayesinde fransada tasarlanmış ve üretilmeye başlamıştır yenilikçi ve sağlam bir tabure yapmayı hedefleyen ünlü tasarımcı mümkün olduğu..

Tolix Sandalye

Tolix Sandalye Evlerde, cafeteryada, ofiste, çalışma alanlarında, toplantı mekânlarında ve daha birçok yerde mobilyalar artık sadece ihtiyaçları karşılaması amacı ile kullanılmıyor. Tüm bunların ya..

Tolix Tabure 45 cm

Tolix Tabure 45 cmGenişilik: 44 cmYükseklik: 45 cmOturum Yüksekliği: 45 cmDerinlik: 45 cmRenk: istenilen rall kodu ile boyanılabilir tabureler boyasız ham şekildedir.Oturma Kısım Malzemesi: Metal Saç ..