İndirim: Tel sandalye modellerinede Zengin Mobilya'da % 20% Nakit İndirm

Ahşap Sedir

Ahşap Sedir

Ahşap Cafe Sedirleri

Kafeterya ahşap cafe sedirleri alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan Cafe sedirlerine bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek ahşap sedir modelleri, en güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır.

Görünümü ve oturuşu ile rahatlığı sunan cafe loca sedirleri, kullanılan alanlara hoş bir görünüm ve farklı bir tarz sunmaktadır.

En güzel ahşap cafe sedir modelleri

Zengin Mobilya farkı ile sizlere sunduğumuz sedir modellerini inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz. %100 yerli üretim olan cafe sedir modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modellerden biridir. Konfor ve şıklığı bir arada yaşamak isteyenlere sunulan bu modeli yakından incelemenizi öneririz.

Göster:
Sırala:

Ahşap Cafe Sedirleri

Ahşap Cafe SedirleriKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan cafe sedirlerine bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek Sedir modelleri, en güzel görünüme..

1.298,00TL Vergiler Hariç: 1.100,00TL

Bella Loca Koltukları

Bella Loca KoltuklarıCafe loca koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca koltukları..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Cafe Loca Koltukları

Cafe Loca KoltuklarıCafe loca koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca koltukların..

885,00TL Vergiler Hariç: 750,00TL

Carmen Loca Koltukları

Carmen Loca KoltuklarıCafe loca koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca koltuklar..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Cast Loca Koltukları

Cast Loca KoltuklarıCafe loca koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca koltukların..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Fly Loca Koltukları

Fly Loca KoltuklarıCafe loca koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca koltuklarını..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Gesa Loca Koltukları

Gesa Loca KoltuklarıCafe loca koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca koltukların..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Lotus Loca Koltukları

Lotus Loca KoltuklarıCafe loca koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca koltukları..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Pink Loca Koltukları

Pink Loca KoltuklarıCafe loca koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca koltukların..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Ses Loca Koltukları

Ses Loca KoltuklarıCafe loca koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca koltuklarını..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Siena Loca Koltukları

Siena Loca KoltuklarıCafe loca koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca koltukları..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Twist Loca Koltukları

Twist Loca KoltuklarıCafe loca koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca koltukları..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Yuvarlak Loca Koltukları

Yuvarlak Loca KoltuklarıCafe loca koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1.sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca koltukla..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL