Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Kabin Koltukları

Kabin Koltukları

Ofis Kabin Koltukları

Günlük durumlar için, özellikle açık plan çalışma alanlarındaki çalışanlar için bir sığınak olarak çalışan veya kullanıcıların bir salonda özel telefon görüşmeleri yapabilmeleri için modern bir kozadır. Zengin Mobilya Ofis Kabin Koltukları Açık alan ofislerde ve bir çok projede yoğun olarak yer alıyor. 
 

En Güzel Akustik Ofis Koltuk Modelleri

Zengin Mobilya olarak akustik sessiz görüşmeler yapabileceğiniz ofis koltukları kubik kabinler tasarlamaktayız, ofis koltuklarımız hem şık görünümü hemde sessiz telefon görüşmeleri açısından en üst seviyede tasarlanmıştır.

Ofislerinize En İyi  Akustik Çözümler Sunmaktayız

Projenin gerektirdiği ihtiyaçlar ve mekanların kullanım amacı doğrultusunda, akustik düzenlemeleri en doğru biçimde tamamlarız. Mekandaki ses, gürültü, titreşim kontrolünden akustik hacmin yönetimine kadar genel ve özel tüm alanlarda en verimli çözümleri üretirizGöster:
Sırala:

Lones Ofis Kabin Koltukları

Lones Ofis Kabin KoltuklarıOfis banklarımız & Koltuklarımız, şık çizgiler, renk seçenekleri ve konforla doludur. Sadece koltuk olarak düşünmeyim, aynı zamanda mahremiyet ve akustik değerler gibi b..

Ofis Kabin Koltukları

Ofis Kabin KoltuklarıTamamen modüler bir sistem olan Lones ofis kabin koltukaları alçak ve yüksek sırtlı tekli, ikili ve üçlü koltuk seçeneklerinin yanı sıra ikili ve üçlü yüksek koltuklar için çatı, ..

Özel Ofis Kabin Koltukları

Özel Ofis Kabin KoltuklarıOfis banklarımız & Koltuklarımız, şık çizgiler, renk seçenekleri ve konforla doludur. Sadece koltuk olarak düşünmeyim, aynı zamanda mahremiyet ve akustik değerler gibi be..