Cafe: Cafe Proje Dekorasyon Zengin Mobilya'da Proje Desing

Ofis Müdür Koltukları

Ofis Müdür Koltukları

Ofis Müdür Koltukları

Birinci kalite dayanıklı malzemeler kullanılarak hazırlanan ofis müdür koltukları uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılır. İstenilen renk ve malzeme kullanılarak zevk ve beğeniye göre farklı değerlendirmeler ile dizayn edilebilir. Konforlu ve ergonomik yapıda olan sandalyelerdir. Çalışanların zor şartları ve uzun mesai saatleri hesap edilerek detaylandırılmıştır.  Geniş ve rahat olması her ölçüye sahip kişilerin kolay bir şekilde sorunsuz bir şekilde oturumunu sağlar. İskelet yapısının ortopedik özelliklere sahip olup belirli bölgelere destek sağlaması vücut sağlığı açısından yarar sağlar. Bel ve boyun bölgelerine yapılan özel uygulamalar bu bölümlerde sıkıntı yaşayanlara çok büyük fayda sağlar. Dayanıklı kumaşı metal ve plastiklerin kullanılması uzun seneler problem yaşanmasını engeller. Kullanılan hiç bir malzemede kanserojen ve bu türde hiç bir madde kesinlikle bulunmaz. Böylece insan sağlığını tehdit edecek her durum ortadan kalkmaktadır. Farklı kumaş seçenekleri kullanılarak dizayn edilebilir. Her kişi için uygun olan ölçülere sahip olması kullanıcıları rahat ettirir. İstenilen yüksekliği ayarlayabilmek için amortisörler bu anlamda kişilere yardımcı olacaktır. Genişliği ve derinliği de herkesin kullanabileceği şekilde ayarlanmıştır

Göster:
Sırala:

Fileli Yönetici Koltuğu Reflex

Fileli Yönetici Koltuğu  ReflexGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Reflex RFL-01 alüminyum yıldız ayaklı ve multitilt mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı koru..

Ahşap Kolçaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Land

Ahşap Kolçaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu  LandCilalı ahşap kolçaklı yönetici koltuğu Land LND-05 modelimiz üst düzey yöneticiler için tasarlanmıştır. 1. sınıf malzemeden üretilmiş olup..

Alina Ofis Yönetici Koltuğu

Alina Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Alina Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir. ..

Alüminyum Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Regal

Alüminyum Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - RegalGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz REGAL 01 alüminyum yıldız ayaklı ve senkron mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omu..

Arena Ofis Yönetici Koltuğu

Arena Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Arena Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir. ..

Ares Ofis Yönetici Koltuğu

Ares Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Ares Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir. Ba..

Ares Plus Ofis Yönetici Koltuğu

Ares Plus Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Ares Plus Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçme..

Aura Ofis Yönetici Koltuğu

Aura Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Aura Plus Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedi..

Blanco Ofis Yönetici Koltuğu

Blanco Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Blanco Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir..

Bolero Ofis Yönetici Koltuğu

Bolero Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Bolero Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir..

Boss Ofis Yönetici Koltuğu

Boss Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Boss Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir. Ba..

Bristol Ofis Yönetici Koltuğu

Bristol Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Bristol Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmekted..

Camel Ofis Yönetici Koltuğu

Camel Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Camel Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir. ..

Comfort Yönetici Senkron Mekanizma Kromlu Kolçak ve Ayak

Comfort Yönetici Senkron Mekanizma Kromlu Kolçak ve AyakSon derece rahat, dayanıklı ve görsel anlamda gerçekten beğeneceğiniz bir model Comfort Yönetici Senkron Mekanizma Kromlu kolçak ve ayak koltuk ..

Enjoy Yönetici Koltuk

Enjoy Yönetici KoltukOturak siyah hakiki deri sırt  siyah renk filelidir Enjoy  yönetici koltuğu senkron mekanizma kollar ayarlıdır ölçümleri, Türk Standardları Enstitüsü’nün TS 5337-1 ..

Ermes Yönetici Koltuk

Ermes Yönetici  Koltukİster deri kaplama, ister kumaş, isterseniz fileli kumaş kaplamalı olsun, sizi en çok rahat ettirecek model hiç kuşku yok ki Yönetici sandalyesi üst düzey ermes Ermes Yöneti..

Nakışlı deriden üretilen yönetici koltuğu Konfor

Nakışlı deriden üretilen yönetici koltuğu KonforSizlerin isteğine göre harika özel nakışlı deriden yeni tasarım ofis yönetici koltuğu ile tanışın. Yönetici koltukları, konferans koltukları, ofis kanep..

Ofis Yönetici Koltukları - Tekno

Ofis Yönetici Koltukları - TeknoRahat ve ergonomik yapısı ile rahat konforlu bir koltuktur. Özellikle uzun saatler oturarak çalışan, toplantılarda uzun saatler geçiren kişiler için ideal olan tasarıml..

Omega Yönetici Koltuk

Omega Yönetici KoltukOmega Yönetici Koltuğu, bel destekli, ayarlı kolçaklı, alüminyum ayaklı, arkaya yatarlı ve her eğimde sabitleme yapan senkron mekanizmalı. Tek renk siyahtır.Teknik Detay Ve Özelli..

Relax Ofis Yönetici Koltuğu

Relax Ofis Yönetici KoltuğuOfis ve bürolarda kullanılan yönetici koltuğu olarak bel destekli, alüminyum ayaklı, sırt kısmı arkaya yatarlı ve her eğimde sabitleme yapan senkron mekanizmalı harika tasar..

Taurus Ofis Sandalyesi

Taurus Ofis SandalyesiYeni nesil koltuklardan olan Taurus ofis sandalyesi, uzun süre masa başı çalışmalarında omuriliğe fazladan yük binmesini engelleyen, ergonomik bir üründür. Ofis koltukları içinde..

Tifany Ofis Yönetici Koltuk

Tifany Ofis Yönetici KoltukEvlerinizdeki rahatlığı çalışma alanlarınıza da taşımak ve gün boyu rahat etmek için Yönetici sandalyesi üst düzey tifany modelini kullanabilirsiniz. Konforlu modellerin baş..

Wau Ofis Yonetici Koltuk

Wau Ofis Yonetici KoltukWAU Yönetici Sandalyesi sırt yaslanma yeri file oturma yeri kumaştır. Kolçaklar, sırt, başlık ayarlanabilir özeliktedir. Arkaya yatarlı ve her eğimde sabitleme yapan, sırt ve o..

Yıldız Ayaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Plus

Yıldız Ayaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land PlusCilalı ahşap kolçaklı yönetici koltuğu Land LND-05 modelimiz üst düzey yöneticiler için tasarlanmıştır. 1. sınıf malzemeden üretilmiş olup..

Yönetici Sandalyesi Ares Nakışlı

Yönetici Sandalyesi Ares NakışlıLones Markası olarak üretim hayatına başladığımız 1997 yılında bu yana , ilk günkü özenle çalışmaktayız. Merkezi İstanbul'da bulunan firmamız, yaklaşık olarak 14.000 me..

Yönetici Sandalyesi Genidiya

Yönetici Sandalyesi GenidiyaErgonomik ve ortopedik yönetici sandalyesi, oturma ve yaslanma yeri siyah hakiki deridir. Özel mekanizması sayesinde koltuk arkaya yatar ve her eğimde sabitleme yapar. Kolç..

Zirve Ofis Müdür Yönetici Koltuğu

Zirve Ofis Müdür Yönetici KoltuğuZirve ofis yönetici  koltuğu poliüretan süngerli aluminyum kol ve ayaklı krom amortisörlü arkaya yatarlık ve istenilen konumda sabitleme yapan mekanizması ile ist..