İndirim: Tel sandalye modellerinede Zengin Mobilya'da % 20% Nakit İndirm

Ofis Müdür Koltukları

Ofis Müdür Koltukları

Ofis Müdür Koltukları

Birinci kalite dayanıklı malzemeler kullanılarak hazırlanan ofis müdür koltukları uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılır. İstenilen renk ve malzeme kullanılarak zevk ve beğeniye göre farklı değerlendirmeler ile dizayn edilebilir. Konforlu ve ergonomik yapıda olan sandalyelerdir. Çalışanların zor şartları ve uzun mesai saatleri hesap edilerek detaylandırılmıştır.  Geniş ve rahat olması her ölçüye sahip kişilerin kolay bir şekilde sorunsuz bir şekilde oturumunu sağlar. İskelet yapısının ortopedik özelliklere sahip olup belirli bölgelere destek sağlaması vücut sağlığı açısından yarar sağlar. Bel ve boyun bölgelerine yapılan özel uygulamalar bu bölümlerde sıkıntı yaşayanlara çok büyük fayda sağlar. Dayanıklı kumaşı metal ve plastiklerin kullanılması uzun seneler problem yaşanmasını engeller. Kullanılan hiç bir malzemede kanserojen ve bu türde hiç bir madde kesinlikle bulunmaz. Böylece insan sağlığını tehdit edecek her durum ortadan kalkmaktadır. Farklı kumaş seçenekleri kullanılarak dizayn edilebilir. Her kişi için uygun olan ölçülere sahip olması kullanıcıları rahat ettirir. İstenilen yüksekliği ayarlayabilmek için amortisörler bu anlamda kişilere yardımcı olacaktır. Genişliği ve derinliği de herkesin kullanabileceği şekilde ayarlanmıştır

Göster:
Sırala:

Alina Ofis Yönetici Koltuğu

Alina Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Alina Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir. ..

Arena Ofis Yönetici Koltuğu

Arena Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Arena Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir. ..

Ares Ofis Yönetici Koltuğu

Ares Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Ares Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir. Ba..

Ares Plus Ofis Yönetici Koltuğu

Ares Plus Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Ares Plus Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçme..

Aura Ofis Yönetici Koltuğu

Aura Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Aura Plus Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedi..

Blanco Ofis Yönetici Koltuğu

Blanco Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Blanco Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir..

Bolero Ofis Yönetici Koltuğu

Bolero Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Bolero Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir..

Boss Ofis Yönetici Koltuğu

Boss Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Boss Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir. Ba..

Bristol Ofis Yönetici Koltuğu

Bristol Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Bristol Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmekted..

Camel Ofis Yönetici Koltuğu

Camel Ofis Yönetici KoltuğuHer yöneticinin bir Camel Ofis Yönetici Koltuğuna ihtiyacı bulunmaktadır.Bu da o yöneticinin bir bakıma tarzını belirlemekte veya tarzına göre yönetici koltuğu seçmektedir. ..

Zirve Ofis Müdür Yönetici Koltuğu

Zirve Ofis Müdür Yönetici KoltuğuZirve ofis yönetici  koltuğu poliüretan süngerli aluminyum kol ve ayaklı krom amortisörlü arkaya yatarlık ve istenilen konumda sabitleme yapan mekanizması ile ist..