İndirim: Tel sandalye modellerinede Zengin Mobilya'da % 20% Nakit İndirm

Üçlü Döküm Masa Ayakları

2-3 gün içinde Üçlü Döküm Masa Ayakları

Üçlü Döküm Masa Ayakları


Firmamız bünyesinde üretilmiş olan üçlü döküm masa ayakları çeşitli renkleri ile iş yerinize sıcaklık katmaktadır. Müşterileriniz için oldukça şık bir görünüm ve rahatlığı aynı anda bu masa ayakları ile sağlayabilirsiniz.

Genellikle Otel,restoran, kafelerde, barlarda ya da evinizin köşesinde kullanmak için alabilirsiniz.Duruşuyla sağlam olmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir.Görüntü olarak da ortama ağır hava verir mekânınızın kalitesini ve saygınlığını arttırır.

Dolayısıyla memnun kalacağınız bir tercih yapmış olacaksınız.Çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır.Eritilmiş olan pig döküm önce istenilen kalıba dökülür daha sonra soğumaya bırakılır ve parça bir süre sonra kalıbından çıkarılır. Elde edilen üçlü döküm masa ayakları yüzey temizleme işlemi bittikten hemen sonra arzu edilen renge boyanarak hazır hale getirilir.

İmalatçıdan en uygun masa ayakları

Zengin Mobilya ile en uygun fiyatlarla sahip olun.

Müşterilerinin gözüne ve rahatlığına hitap etmek isteyen cafe ya da bar sahibi müşterilerimiz için döküm masa ayağı kullanmasını tavsiye ediyoruz.Üçlü döküm masa ayakları cafe ya da bar hangisini işletiyorsanız o mekânın kalitesini ve saygınlığını artıracak farklı bir tarz sahibi kılacaktır.Bu konforu size sağlamak için üretmiş olduğumuz döküm masa ayakları sizlere huzuru hissettirecek konforun ve tasarımın eşsizliğinin farkına vardıracaktır.

Tasarım harikası ürünlerimizle tanışmak ve fiyat avantajlarımızdan yararlanmak için sizleri  adresimize bekliyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Yakında 

Stock Status

  • Görüntüleme: 368
  • Ürün Kodu: Üçlü Döküm Masa Ayakları
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
1Adet Satıldı

Etiketler: Üçlü Döküm Masa Ayakları, Döküm Masa Ayakları, Masa Ayakları Modelleri